Mahallesinin Bütün Sokaklarını Doğalgaza Kavuşturdu

Dinar’a bağlı Bağlar Mahallesi Muhtarı Gazi Yılmaz’ın girişimleri sonucunda mahallesinde bulunan 25 sokağı doğalgaza kavuşturdu.

10:58:56 | 2018-08-13

Mahallesinin Bütün Sokaklarını Doğalgaza Kavuşturdu

 Dinar’a bağlı Bağlar Mahallesi Muhtarı Gazi Yılmaz’ın girişimleri sonucunda mahallesinde bulunan 25 sokağı doğalgaza kavuşturdu.

Son iki sokağı kalan Muhtar Gazi Yılmaz, Kalkan Sokak ve Dar sokağın da doğalgaz hatlarının çekildiğini, bütün mahallenin doğalgaza kavuştuğunu söyledi. Mahallesindeki diğer sorunlar ve yapılması gereken işlerle de ilgilenen Bağlar Mahalle Muhtarı Gazi Yılmaz yaptığı açıklamasında şunları söyledi, “Bağlar Mahallemiz ilçemizin en güzel mahalleleri arasında yer alıyor. Muhtarlığım dönemimde canla başla mahallemiz için çalışmalarıma devam ediyorum. Doğalgazı olmayan sadece 2 sokağımız kalmıştı. Şimdi bu 2 sokağa da hat çekme çalışmaları yapıldı. Artık Bağlar Mahallesinin her caddesinde doğalgaz var. Mahallemizin doğalgaza kavuşmasında emekleri geçen Başta Belediye Başkanımız Sayın Saffet Acar’a, Belediye Başkan Yardımcımız Rafet Şimşek’e, belediyemizin fen işleri Müdürü Ertuğrul Tunçoğlu’na, personellerine,  doğalgaz çalışanlarına ve herkese mahallem adına teşekkür ediyorum” dedi.

Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Bağlar Mahallesinde doğalgaz çalışmalarının yanı sıra yol yapım çalışmalarının da devam ettiğini belirten Mahalle Muhtarı Gazi Yılmaz, doğalgaz nedeniyle kazılan ve bozulan yolların da kısa sürede yapılması için gerekli çalışmayı başlatacağını, yolları bitmiş ve kilitli parke taşı döşenmiş olan caddelerin de olduğunu bildirdi. Her zaman mahalleye ve vatandaşlara hizmet edeceğinin de altını çizen Yılmaz, “Birlik ve beraberlik içerisinde mahallemize hizmet etmek için gece gündüz çalışacağız” dedi.
ETİKET :  dinar haber dinar haberleri dinardan haber dinar belediyesi dinar belediye haber yol çalışmaları doğalgaz çalışması bağlar mahallesi gazi yılmaz

Tümü