Konak Mahallesine TOKİ Evleri Ne Zaman Yapılacak?

Konak Mahallesinde yıkılan eski polis lojmanlarının yerine TOKİ konutlarının yapılacağı sözünü 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinden önce Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekili Ali Özkaya, seçim bürosunda ve mahalleye gelerek Konak Mahallesi Muhtarı Ramazan Çınar ve Mahalle sakinlerine Toki konutları yaptıracağının sözünü vererek muhtardan ve mahalle sakinlerinden oy istediği bildirildi.

15:42:34 | 2018-07-31

Konak Mahallesine TOKİ Evleri Ne Zaman Yapılacak?

Verilen Sözler Tutulmalı!

Konak Mahallesinde yıkılan eski polis lojmanlarının yerine TOKİ konutlarının yapılacağı sözünü 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinden önce Afyonkarahisar Ak Parti Milletvekili Ali Özkaya, seçim bürosunda ve mahalleye gelerek Konak Mahallesi Muhtarı Ramazan Çınar ve Mahalle sakinlerine Toki konutları yaptıracağının sözünü vererek muhtardan ve mahalle sakinlerinden oy istediği bildirildi. Konak Mahallesi Muhtarı Ramazan Çınar gazetecilere yaptığı açılamalarda şu ifadelere yer verdi.

Konak Mahallesi Muhtarı Ramazan Çınar biz desteğimizi verdik. Şimdi sıra milletvekilimiz Ali Özkaya’da verdiği sözü tutmasını Konak Mahallesi sakinleri ve Muhtarı olarak bekliyoruz. Diyerek sözlerine şöyle devam etti. Çınar, “ Sayın Milletvekilimiz Ali Özkaya’nın Mahallemize verdiği TOKİ sözünün yerine getirilmesi istiyoruz. Mahalle halkıyla beraber seçimlerde biz ona sonsuza kadar destek verdik. Diye konuştu

Konak Mahallesi, Saffet Acar Sayesinde Tapularına Kavuştu

Konak Mahallesi Muhtarı Ramazan Çınar, bir çıkartmada Belediye Başkanı Saffet Acar’a yaptı. Muhtar Çınar, “ Biliyorsunuz ki Mahalle sakinlerimizin evlerinin tapusu yoktu. Belediye Başkanımız sayın Saffet Acar, Konak Mahallesine söz vermişti. Mahallede herkes tapusuna kavuşacak demişti. Sözünü tuttu. Mahallemizin büyük bir kısmı tapusuna kavuştu. Başkanımıza çok teşekkür ederim.” dedi.

Kaynak: Dinar Gündem Haber
ETİKET :  dinar haber dinar haberleri dinardan haber dinar toki dinar toki konutları

Tümü